Hallenbüro Meisterbüro | becker.raumsysteme

Ślusarze / metalowcy (m/k/x)

Jesteśmy średniej wielkości firmą z siedzibą w Minden-Lübbecke i produkujemy w tym miejscu konstrukcje metalowe dla przemysłu, handlu i administracji.
Jeszcze bardziej wzmacniamy nasz zespół i dlatego poszukujemy zaangażowanej i wykwalifikowanej osoby w najwcześniejszym możliwym terminie:

Twoje zadania:

  • Obróbka blach i metali (wykrawanie, gięcie, składanie)
  • Spawanie MAG (nie jest wymagany ważny certyfikat)
  • Obróbka i obróbka metali lekkich lub stali
  • Produkcja konstrukcji stalowych i metalowych

Twój profil:

  • Odbyłeś praktykę zawodową w sektorze metalowym lub masz odpowiednie doświadczenie zawodowe
  • Możesz produkować komponenty według rysunków technicznych
  • Masz motywację i pracujesz sumiennie

Nasza oferta:

  • Dochód oparty na wynikach
  • Normalne zatrudnienie w bezpośrednim zatrudnieniu
  • Dalsze szkolenia i możliwości zdobycia kwalifikacji

Czy jesteś zainteresowany? Czekamy na Twoją aplikację na adres: jobs@becker-raumsysteme.de

becker.raumsysteme GmbH
Pan Harald Laue
Kutenhauser Strasse 151
32425 Minden
Tel: 0571 / 50545-0